Opis:

Projekt „Projkab PP-006” to nowoczesny projekt domu w konstrukcji bliźniaczej, o efektownym wyglądzie zewnętrznym. Aranżacja elewacji zwraca uwagę ciekawym doborem kolorów i materiałów. Eleganckim i nowoczesnym detalem są szklane balustrady. Dom obejmuje dwa mieszkania, z czego każde jest przeznaczone dla 3-4 osobowej rodziny. Obiekt charakteryzuje się złożoną formą, funkcjonalnością oraz innowacyjnością.

W każdym mieszkaniu zaprojektowano analogiczny układ funkcjonalny. Zadaszone wejście do domu prowadzi przez wiatrołap, który mieści wbudowaną szafę na ubrania. W dobrze doświetlonej części dziennej zaprojektowano wygodny salon z jadalnią. Ciekawie zaaranżowano strefę relaksacyjną na świeżym powietrzu, większy taras z kominkiem posłuży na spotkania w rodzinnym gronie, a mniejszy będzie miejscem na odpoczynek. Funkcjonalna kuchnia umożliwia zorganizowanie wygodnej jasnej przestrzeni do pracy, z obszernym blatem przy narożnym oknie. Na parterze znajduję się, także toaleta zlokalizowana pod klatką schodową, komfortowy
jednostanowiskowy garaż oraz pomieszczenie gospodarcze wraz z kotłem gazowym.

W części nocnej, która mieści się na piętrze mieszkańcy mają do dyspozycji obszerną sypialnię małżeńską z wyjściem na balkon. Na piętrze zlokalizowane są także dwa ustawne pokoje, z których jeden ma dostęp do balkonu, gdzie można podziwiać piękne widoki. Część nocną uzupełnia wspólna, duża i wygodna łazienka oraz garderoba dostępna z komunikacji.

„Projkab PP-006” jest przeznaczony dla osób szukających domu o bogatej bryle, zaprojektowanym w charakterze podmiejskiej willi.

Zamów projekt:

Powierzchnia:

Powierzchnia zabudowy 106,80 m2
Powierzchnia użytkowa
w tym:
           powierzchnia podstawowa
           powierzchnia pomocnicza
129,76 m2

50,73 m2
79,03 m2
Powierzchnia techniczna 25,76 m2
Powierzchnia mieszkalna 100,90 m2
Powierzchnia całkowita 213,60 m2
Kubatura brutto 729,00 m3

Wymiary:

Wysokość w kalenicy 8,76 m
Kąt nachylenia dachu 20 stopni
Wymiary budynku 8,70m x 15,00m
Minimalne wymiary działki 24,20m x 25,40m

Pomieszczenia:

Ilość miejsc postojowych 1
Ilość łazienek 2
Ilość sypialni 3

Technologia:

Fundamenty Tradycyjne żelbetowe ławy fundamentowe
Ściany Dwuwarstwowe - pustak 25cm + styropian 15cm
Stropy Żelbetowe
Schody Żelbetowe
Dach Wielospadowy
Poszycie dachowe Dach w konstrukcji drewnianej, kryty dachówką ceramiczną
Elewacje Tynk, deski elewacyjne, płyty elewacyjne np. HPL
Ogrzewanie Gazowe
Wentylacja Grawitacyjna

Wizualizacja: